Ciąża, rozstępy i Matern Program

   Ciąża to dla kobiety czas wyjątkowy. To szczególny i trudny okres przygotowania do do macierzyństwa, czas troski o nienarodzone jeszcze dziecko ale również o siebie. Ciąża to czas zmian, nie tylko psychicznych, lecz przede wszystkim tych najbardziej widocznych - fizycznych, zachodzących w organizmie kobiety. To czas kiedy szczególnie ważne jest dbanie o swoje ciało, które zmienia się niesamowicie szybko. Matern Program to nowoczesne kosmetyki dla kobiet w ciąży zapewniające właściwą pielęgnację nawet najbardziej wymagającej i wrażliwej skóry. Produkty Matern Program są bezpieczne i skuteczne. Ich stosowanie zapewni skórze komfort i niezbędne w tym czasie składniki. Odpowiednie także dla alergików, ponieważ ich formuła zapobiega powstawaniu reakcji alergicznych. Kosmetyki te poddawane są licznym testom farmaceutycznym oraz biologicznym, tak aby zapewnić najwyższe bezpieczeństwo Tobie i Twojemu dziecku.

   Intensywny balsam przeciw rozstępom dla przyszłych matek - Rozstępy to jedno z podstawowych zmartwień kobiet w ciąży, którym zależy na pięknym wyglądzie. Powstają one na skutek niewystarczającej elastyczności skóry, spowodowanej szybkim rozciąganiem, gwałtownym zwięszeniem masy ciała i działaniem kortyzonu, wydzielanego głównie w trzecim trymestrze ciąży. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji i właściwie dobranym kosmetykom można zapobiec powstawaniu rozstępów oraz zredukować już istniejące. Niezbędna jest również odpowiednia dieta i zwrócenie uwagi na przyrost wagi w ciąży. Jeśli kobieta przybiera na wadze równomiernie, zgodnie z typowymi wartościami zawartymi w tabelach przyrostu wagi dla kobiet w ciąży, dba o dietę i pielęgnuje ciało, mniejsze jest prawdopodobieństwo powstania rozstępów.
Intensywny balsam przeciw rozstępom Matern Program zawiera następujące składniki: kompleks olejków roślinnych, który zapobiega powstawaniu rozstępów, koncentrat z drzewa masłowego, wzbogaconego sześciokrotnie w kwasy tłuszczowe, doskonale odżywiający i nawilżający skórę, ekstrakt z pszenicy, który dzięki zawartości witamin E i A, nadaje skórze większą elastyczność. Rezultat: skóra jest lepiej nawilżona, bardziej elastyczna, a przez to mniej podatna na rozstępy.

   Żel ujędrniający bius - już od pierwszych miesięcy ciąży, piersi są bardzo wrażliwe, nabrzmiewają i stają się ciężkie. Stwarza to ryzyko deformacji i pojawienia się rozstępów. Dzięki formule ochronnej Matern Program możesz zachować piękno Twojego biustu w okresie ciąży i macierzyństwa. Żel zawiera idealnie dobrane składniki chroniące Twój biust w dwojaki sposób: zestaw protein ujędrnia i wzmacnia tkankę mięśniową biustu, olejki roślinne zapobiegają pojawianiu się rozstępów. Żel łatwo się wchłania, a jego subtelny zapach zapewni Ci przyjemność przez cały dzień. Rezultat: skóra jest jędrna, a przez to mniej podatna na rozstępy. Ponieważ formuła kosmetyków Matern Program zapobiega reakcjom alergicznym, produkty te polecane są również dla alergików. Wszystkie kosmetyki z serii testowane są farmaceutycznie i biologicznie, a podczas produkcji podlegają ścisłej kontroli, gwarantującej jakość oraz skuteczność produktów. Dbałość o biust, to nie tylko stosowanie odpowiednich kosmetyków, ale również odpowiednio dobrany biustonosz, który zapewni podtrzymanie biustu i odciążenie kręgosłupa.

 Objawy ciąży
Wegetariańska ciąża
Ciąża w praktyce
Ciąża, rozstępy i Matern Program
Skurcze w ciąży
Seks w ciąży
Odzież ciążowa
Monitor oddechu
Zabobony ciążowe


Lum Lums

2010 www.ciaza.org